We have the chance to survive but there is no second chances!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Log in

I forgot my password

Latest topics
» Отсъствия
Katherine Durrant - The Killer Artist Icon_minitimeWed Sep 16, 2015 7:02 pm by Reeve

» Болницата
Katherine Durrant - The Killer Artist Icon_minitimeMon Sep 14, 2015 9:21 pm by Reeve

» Sean & Talia
Katherine Durrant - The Killer Artist Icon_minitimeMon Sep 14, 2015 5:28 pm by Sean.

» Sean and Katherine
Katherine Durrant - The Killer Artist Icon_minitimeMon Sep 14, 2015 5:28 pm by Katherine;

» Гласувайте за нас.
Katherine Durrant - The Killer Artist Icon_minitimeMon Sep 14, 2015 1:42 pm by Raven

» before two weeks/Gabriella and Nathaniel;
Katherine Durrant - The Killer Artist Icon_minitimeSun Sep 13, 2015 9:02 am by Gabriella.

» Търся си другарче за РП
Katherine Durrant - The Killer Artist Icon_minitimeSat Sep 12, 2015 8:44 pm by nathaniel.

» Търся си всичко останало
Katherine Durrant - The Killer Artist Icon_minitimeSat Sep 12, 2015 6:23 pm by nathaniel.

» It's not my fault that you are suronded by idiots|Gabriella&Katherine
Katherine Durrant - The Killer Artist Icon_minitimeSat Sep 12, 2015 1:11 pm by Katherine;

Who is online?
In total there are 11 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 11 Guests

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 46 on Wed Sep 09, 2015 10:44 pm

Katherine Durrant - The Killer Artist

2 posters

Go down

Katherine Durrant - The Killer Artist Empty Katherine Durrant - The Killer Artist

Post by Katherine; Thu Sep 10, 2015 11:47 am

Някой хора казват, че живота започва когато се родиш. Но дали наистина е така? Лично аз не вярвам в това. Да, може и да дишаш, да изпитваш глад или жажда, можеш да лазиш, ходиш, говориш, но това не те прави по-различен от останалите. Прави те едно малко сиво допълнение към скучния живот. Прави те част от скучното общество, което не приема различните и ги отбягва.
Кога започнах да живея аз ли? Когато открих изкуството. Рисуването е наистина успокояващо. Помага ти да покажеш как се чувстваш. Понякога картините ти, казват много повече от самият теб. Разкриват тайните ти, мечтите ти, чувствата ти. Просто размахайте четката пред таблото и започнете да рисувате това, което чувствате.
Но аз не започнах да живея с рисуването с нормални водни или темперни боички. Започнах да живея, когато за първи път рисувах с кръв. Не беше нещо, което нормален човек би направил, нали? Със сигурност се питате какво се е случило? Интересно ви е да разберете миналото на един художник убиец?
Преди 2 години
Лунната светлина осветяваше пъкетата в гората. Песента на щурците галеше слуха ми. Всичко беше толкова красиво и успокояващо. Но цялата тази красота беше само заблуда за невинното око.
- Не са ли те учили, че не е безопасно да ходиш сама из горите? - обърнах се, но не видях нищо. Макар и луната да светеше силно, не виждах човека, който ми говореше. Или може би полудявах? И тогава усетих болка в гърба си. А след това? След това единственото, което виждах е мрак. Клепачите ми бяха натежали и не виждах нищо. Единствено усещах мускусния му аромат.
***
- Събуди се красавице. - по тялото ми полазиха тръпки от допира му. Ръцете му бяха нежни, но нямаше начин да се поддам на изкушението. Но странното беше, че ръцете и краката ми не бяха завързани. Единствено очите ми бяха покрити.
Нежен допир. Сега беше момента. Хванах ръката му, докато не стигнах до плата, покриващ гърдите му. Придърпах го към себе си и се оставих на интуицията ми да ме води. Намерих устните му и ги слях с моите, а той глупака, побърза да премахне единственото нещо, което ми пречеше да го видя и да се ориентирам в стаята, а след това... Може би и да го убия.
Бях на легло, а до мен имаше поднос с храна и вода. Купа с плодове, а до нея нож. Но преди това трябваше да довърша играта си. Дори не погледнах лицето му. Устните ми се спуснаха жадно към неговите, а ръцете ми разкъсаха ризата му. Продължих да настоявам с целувките и едната ми ръка се спусна към пакета му, за да го превъзбуди още малко, а другата си проправи път към купичката с плодовете или по-скоро ножа. Грабнах го и без да се замислям го забих в гръдния му кош няколко пъти. Кръвта бликна от него. Беше толкова червена и пленяваща. Докоснах я с пръсти и започнах да рисувам по стената. Рисувах с часове докато не чух някой да говори наблизо.
***
От тогава тези, които знаят малката ми тайна ми казват Художника Убиец.
Katherine Durrant
creative; born on the third of august 1994/21; FC: Nina Dobrev


може ли да смените името ми на Katherine;
Katherine;
Katherine;

Posts : 56
Join date : 2015-09-10

Back to top Go down

Katherine Durrant - The Killer Artist Empty Re: Katherine Durrant - The Killer Artist

Post by Raven Thu Sep 10, 2015 11:57 am

Много хубав герой. Одобрена си.^^
Само кажи в кой лагер ще си.
Raven
Raven

Posts : 172
Join date : 2012-12-05
Age : 26

https://nosecondchance.rpg-board.net

Back to top Go down

Katherine Durrant - The Killer Artist Empty Re: Katherine Durrant - The Killer Artist

Post by Katherine; Thu Sep 10, 2015 11:57 am

Креативните
Katherine;
Katherine;

Posts : 56
Join date : 2015-09-10

Back to top Go down

Katherine Durrant - The Killer Artist Empty Re: Katherine Durrant - The Killer Artist

Post by Raven Thu Sep 10, 2015 11:59 am

Креативните са общност. Лагерите са Емерит, Календи и Тривиум.
Raven
Raven

Posts : 172
Join date : 2012-12-05
Age : 26

https://nosecondchance.rpg-board.net

Back to top Go down

Katherine Durrant - The Killer Artist Empty Re: Katherine Durrant - The Killer Artist

Post by Katherine; Thu Sep 10, 2015 12:00 pm

Аа, охх Very Happy Календи
Katherine;
Katherine;

Posts : 56
Join date : 2015-09-10

Back to top Go down

Katherine Durrant - The Killer Artist Empty Re: Katherine Durrant - The Killer Artist

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum